Marihuana a amfetamín. Milan skončil po ceste vlakom v policajnej cele

Foto: Radim Holiš
Konopkar, 16. augusta 2017

Na svoju cestu vlakom EuroCity tak rýchlo nezabudne.

Cestovanie vlakom EuroCity nedopadlo ideálne pre 23-ročného Milana, ktorého batožinu zaistila hliadka Colného úradu a objavila mu v nej nielen drogy, ale aj zariadenia používané na ich výrobu.

Milan sa viezol vo vlaku medzi Kútmi a Bratislavou, keď narazil na hliadku a svoju batožinu plnú inkriminovaných predmetov už nemal ako skryť. Hliadka mu v batožine našla zelenú sušenú rastlinu, bielu kryštalickú látku a predmety, ako mlynček, závažia či mikrováha.

 

 

Následná expertíza ukázala, že zelená rastlina je v skutočnosti marihuana a z bielej látky sa vykľul amfetamín. Množstvo konope by podľa vyjadrenia slovenskej polície malo zodpovedať až 101 jednorazovým dávkam a množstvo amfetamínu zase 4 jednorazovým dávkam, čo pre Milana znamená obvinenie z výroby, držania a predaja drog.

Mladému mužovi teraz hrozí trest vo výške 3 až 10 rokov za mrežami a na ďalší vývoj vo svojom prípade zatiaľ čaká v cele policajného zaistenia.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím