Košičan ponúkal marihuanu policajtom v civile

Foto: WEB
Konopkar, 15. augusta 2017

Išlo o dve vrecúška s obsahom sušeného rastlinného materiálu rodu konope. Muž za ne žiadal 15 eur.

Košický policajný vyšetrovateľ obvinil z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 31-ročného Košičana, ktorý takmer pred dvoma mesiacmi na Mäsiarskej ulici v Košiciach ponúkal policajnej hliadke v civilnom odeve konope. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Mésarová.

 

 

Podľa jej slov išlo o dve vrecúška s hmotnosťou 2,19 g, čo sú štyri obvykle jednorazové dávky drogy. Muž za ne podľa hovorkyne žiadal 15 eur.

„Keď mladý Košičan zbadal blížiacu sa policajnú hliadku v uniforme, jednému z policajtov v civile vopchal vrecúška do ruky. Podozrivého mladíka policajná hliadka na mieste zadržala. V prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na tri až desať rokov,“ dodala Mésarová.

 

Zdroj: dnesky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím