Gréci zhabali dve tony marihuany a jachtu

Foto: WEB
Konopkar, 11. augusta 2017

 Ako informovala pobrežná stráž, k prehliadke plavidla nachádzajúceho sa južne od ostrova Kythira a následnému zhabaniu drog došlo po tom, ako dostali tip. Ide pritom o jedno z najväčších množstiev marihuany, ktoré kedy v Grécku skonfiškovali.

Podľa stanoviska pobrežnej stráže motorizovaná jachta vyplávala z talianskeho prístavu a drogy vyzdvihla v Albánsku, ktoré je jedným z hlavných producentov nelegálnej marihuany.

Dvojčlennú posádku – jedného Taliana a jedného Albánca – zatkli príslušné orgány. Úrady skonfiškovali aj jachtu, píše agentúra AP.

 

Zdroj: fakt24.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím