Požiadavka klienta znela: Vyskúšajte našu marihuanu a navrhnite jej obal

Foto: sketcher.startitup.sk
Konopkar, 3. augusta 2017

Balenia pre novú značku marihuany 1964 Supply Co., od Rubicon Organics, sú malé umelecké diela. Balenia vytvorili kanadský hudobník a ilustrátor Ben Frey, výtvarník zo San Francisca Jeremy Fish a mimoriadne talentovaný street umelec z Los Angeles, Tristan Eaton. Malo to však jeden háčik…

Niet pochýb o tom, že umelci majú dostatočnú predstavivosť sami o sebe, no pri tejto prácu ich však inšpirovala špeciálna múza, a to produkt samotný.

Rubicon Organics (firma, ktorá sa venuje pestovaniu, vývoji, baleniu udržateľne vyrobenému konope) spolu s kanadskou agentúrou One Twenty Three Westposlali vzorky produktov Freyovi, Fishovi, Eatonovi ako aj ďalším umelcom, menovite Joe Wilson, Hudson Christie, Katie So, Lauren Young Smith, Ben Tour a Cote Escriva a požiadali ich, aby vytvorili špeciálne obaly, pre ich kolekciu produktov, pod vplyvom rôznych odrôd marihuany.

 

 

Určite si viete predstaviť, že to bola práca snov pre všetkých – alebo možno len práca ako každá iná?

„Môj štýl sa hodí na tie odrody, ktoré mi boli pridelené, pretože to boli dve veľmi silné odrody trávy a zvyčajne keď tvorím, tak som úplne zhúlený,“ povedal Fish.

Minimálne pre jedného umelca, to bolo určite trochu nebezpečné – marihuana je stále nelegálna v Spojenom kráľovstve, kde Wilson žije.

  

Zdroj: sketcher.startitup.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím