Fajčiť šalviu divotvornú doma radšej neskúšajte

Foto: tudosobreplantas.com.br
Konopkar, 26. júla 2017

Šalvia divotvorná si nezískala svoje meno náhodou.

Šalvia divotvorná sa v minulosti používala pri náboženských obradoch mexických kmeňov. Ich príslušníci boli presvedčení o tom, že šalvia je darom Panny Márie, a vďaka jej nasávaniu sa s ňou možno aj stretnúť.

 

 

V uplynulých desaťročiach si šalvia získala priazeň aj u americkej mládeže, ktorá ju využíva vďaka jej psychotropným účinkom.

Niektorí ľudia uvádzajú, že po jej inhalovaní nevedeli určiť, ktorým smerom je „dohora“, iní zas netušili, či im stále patrí vlastné telo. Niektorí ľudia na internete sa zas zverili s tým, že sa ich orgány zrazu ocitli v dimenziách, o ktorých predtým nemali potuchy.

 

 

Na Youtube sa neustále hromadia videá s mladými ľuďmi, ktorí pokúšajú nepreskúmané účinky šalvie na vlastnom tele. Medzi nich patrí aj partia chlapcov z USA. Rozhodli sa, že sami overia pravdivosť rečí o účinkoch šalvie na psychiku.

Mladíci sa preto usadili na verande domu jedného z nich, keď vtom ich v tom najlepšom prepadlo nečakané prekvapenie. Z takého výkonu sa teda zrejme obaja budú spamätávať ešte dlho.

 

Zdroj: info.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky