Aj marihuana má svoj oficiálne vysvätený kostol

Foto: lionline.sk
Konopkar, 20. júla 2017

Znie to síce neuveriteľne, ale svetlo sveta uzrel prvý medzinárodný kostol venovaný marihuane. Viac ako sto rokov stará budova opäť ožila len vďaka „veselej rastlinke“.

113 rokov starý kostol v americkom meste Denver dlhé roky chátral. Teraz sa však stal domovom takzvaného Church of Cannabis – teda kostola kanabisu. Svoje dvere otvoril 20. apríla, teda v deň, ktorý je mnohými považovaný za medzinárodný deň marihuany.

 

 

Nečakajte však, že si tu budete môcť zakúpiť konope. Kostol slúži len na jej legálne užívanie a kľudné a ničím nerušené chvíle so spirituálnymi stavmi, ktoré marihuana prináša.

 

 

Budú tu účinkovať umelci, rečníci, hudobníci a budú sa tu premietať dokumentárne filmy. Steny stavby vyzdobili umelci Kenny Scharf a Okuda San Miguel.

 

  

Zdroj: lionline.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím