Policajti objavili v nových Fordoch 180 kíl marihuany za 1 milión dolárov

Foto: refresher.sk / web
Konopkar, 18. júla 2017

Americká polícia najnovšie rieši zaujímavý prípad, v ktorom sa objavujú úplne nové automobily značky Ford.

Vo viacerých modeloch Ford Fusion z predajne v americkom štáte Ohio našli policajti obrovské množstvo marihuany a niekoľko ďalších špeciálnych marihuanových edícií bolo rozmiestnených aj v ďalších prevádzkach.

 

 

Marihuana sa do áut s najväčšou pravdepodobnosťou dostala ešte v Mexiku, pretože všetky automobily pochádzali z výrobnej haly v meste Hermosillo a do Spojených štátov amerických boli prevážané prostredníctvom vlakov. Policajti teraz predpokladajú, že sa v ilegálnej drogovej operácii niečo pokazilo a jej členovia neprišli marihuanu vybrať z áut. Mohli to pritom urobiť v akomkoľvek mieste počas cesty vlakom, pretože ochrana prevážaných automobilov nedosahovala žiadnu extrémnu úroveň.

 

 

Marihuana zabalená do tvaru polmesiaca bola uskladnená v celkovo 15 vozidlách a falošné náhradné kolesá spoločne vážili viac ako 180 kilogramov. Policajti už začali vyšetrovanie a pokúsia sa zistiť, komu mali drogu putovať a kto si ich vlastne zabudol prebrať.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím