Okoloidúci spozoroval vedľa bratislavskej predajne konope

Foto: topky.sk
Konopkar, 3. júla 2017

Poriadny šok zažil Janko, keď si išiel pre nový smartfón. Vedľa predajne Alza spozoroval rastliny, ktoré mu náramne pripomínali marihuanu. Mysľou mu prebehlo, že zrejme odhalil tajné miesto pestovateľov a dílerov.

Rastliny spozoroval Janko na Bottovej ulici v Bratislave v blízkosti Alzy. Zelené stonky siahali do výšky viac ako pol metra. Sedemcípe listy pripomínali marihuanu, ktorej pestovanie je u nás zakázané.

 

 

 

 

„Hliadky Policajného zboru preverujú hodnovernosť každého prijatého oznámenia. Informácie berieme ako podnet, ktorým sa bude zaoberať príslušný útvar v pôsobnosti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave I,“ uviedla hovorkyňa bratislavských policajtov Lucia Mihalíková.

 

Zdroj: topky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím