Smrteľne chorý muž si chcel vychutnať posledný joint. Marihuanu mu nechceli dovoliť

Foto: bournemouthecho.co.uk
Konopkar, 28. júna 2017

Rakovinu mu diagnostikovali ešte len pred pár mesiacmi a jej priebeh je taký silný a rýchly, že Patrick Ford musí svoje posledné týždne života tráviť v hospici. 70-ročný muž sa na starostlivosť o jeho zdravie a pohodlie nesťažoval, ale pred smrťou si chcel splniť ešte jedno posledné želanie.

Viac ako 15 rokov pravidelne fajčil marihuanu a veril, že aj keď je marihuana v Spojenom kráľovstve ilegálna, zamestnanci urobia jednu výnimku, prižmúria oči a dovolia mu vychutnať si so svojím kamarátom posledný joint.

 

 

 

Pracovníci hospicu Drumconner Nursing Home neďaleko mesta Bournemouth napriek tomu museli dodržať pravidlá a Patrickovi neumožnili vychunať si posledný joint, ani keď im sľúbil, že všetok dym bude vďaka ventilátoru smerovať priamo von oknom.

 

 

 

Patrick sa preto dobrovoľne z hospicu odhlásil a odišiel do svojho starého bytu, kde teraz plánuje prežiť svoje posledné dni v spoločnosti obľúbenej marihuany, ktorá mu pomáhala utišovať bolesť, a nebude mu chýbať ani hudba zo 60. rokov, pretože na nej vyrastal.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím