Vtipná marihuanová reklama McDonald’s baví USA

Foto: marijuana.com
Konopkar, 11. júna 2017

Rekreačné užívanie marihuany je síce v Novom Mexiku nelegálne, avšak ani to nezastavilo šikovnú spoločnosť McDonald’s zaujať zákazníkov vtipným billboardom na strategickom mieste blízko hraníc štátov Colorado a New Mexico.

Ľudia smerujúci k štátnej hranici Colorada boli užasnutí reklamou a okamžite zaplavili sociálne sieťe príspevkami o tomto kreatívnom billboarde v blízkosti mesta Raton.

„Obvykle, keď rotuješ niečo takéto dobré, je to nelegálne!“

 

 

Marihuanový billboard je hit

McDonald’s nerobí nič nelegálne, odvoláva sa na legálny právny trh s marihuanou v Colorade. Billboard zaujal už mnoho unavených cestujúcich. Najviac ich zaujíma, či ide o politické vyhlásenie, alebo o chytrý marketing.

V každom prípade je cieľ billboardu rozosmievať ľudí a mnohí potvrdzujú, že jeho umiestnenie je kľúčové.

Billboard chce žartovne zdôrazniť deliacu čiaru medzi tmavými dňami zákazu marihuany a novou realitou USA s legálnou marihuanou na rekreačné účely.

 

Zdroj: marijuana.com

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím