Po chlapčekovi z One Direction ani stopy. Vo videoklipe fajčí marihuanu

Foto: markiza.sk
Konopkar, 27. apríla 2017

Britský spevák a skladateľ Zayn Malik zverejnil v piatok videoklip k skladbe Still Got Time z druhého štúdiového albumu, ktorý by mal vyjsť ešte toto leto. Bývalá hviezda chlapčenskej skupiny One Direction už dávno nie je to, čo bývala.

Z 24-ročného speváka vyrástol poriadny rebel, čo dokazuje v samotnom videu. Dej sa odohráva v jeho sídle v Severnom Londýne, kde spolu s priateľmi rozprúdil obrovskú párty. Nechýba alkohol, drogy ani striptérky. Jednu z hlavných úloh zohráva marihuana, ktorá sa v scénach objavuje pomerne často. Podľa slov samotného speváka fajčenie trávy pomáha jeho kreativite.

„Jednoducho prestaň hľadať lásku, dievča, si mladá, stále máš čas,“ spieva v najnovšom počine. Zaujímavé je, že vo videoklipe si nezahrala jeho priateľka, modelka Gigi Hadid, ktorej sa v jeho debute Pillowtalk ušla hlavná rola.

 

 

Zdroj: markiza.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím