Skupina sexi dievčat, ktoré bojujú za legalizáciu marihuany

Foto: premuza.joj.sk
Konopkar, 26. apríla 2017

Odkedy v Spojených štátoch začali s legalizáciou marihuany, aj sociálne siete sú oveľa otvorenejšie. Instagram predtým rád cenzuroval fotky, na ktorých sa nachádzal dym z marihuany, dnes už to ale pre najväčšiu sieť šíriacu fotografie nepredstavuje žiadny problém.

Zakladatelia skupiny Ganja Girls sú pravdepodobne náruživými konzumentmi marihuany, o čom svedčí aj vysvetlenie v popise skupiny.

Ganja Girls je subkultúrna lajfstajlová značka, ktorá sa pokúša nanovo vyobraziť pojem „trávového dievčaťa“. Našim cieľom je pomocou našich nádherných modeliek a fanúšikov dosiahnuť legalizáciu marihuany.   

Keďže v našej malej krajinke sa marihuana stále považuje za drogu, nemôžeme byť v jej legalizácii nápomocní, aspoň sme si teda podrobne preštudovali fotky krásnych dievčat.

Dievčatá sa nenachádzajú len na tejto stránke, ale na všetkých možných ostatných sociálnych sieťach. My vám prinášame ich fotografie z Instagramu.

Ak patríte medzi občanov striktne rešpektujúcich zákony, tak sa sem teraz nepozerajte!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na záver prichádza upozornenie, že prechovávanie drog je na Slovensku trestným činom. Preto dúfame, že tieto dievčatá zaujíma aj niečo iné, ako byť odpálené.

 

Zdroj: premuza.joj.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky