Grécko zatklo sedem ľudí za pašovanie konope

Foto: WEB
Konopkar, 12. apríla 2017

Grécka pobrežná stráž v sobotu vyhlásila, že odhalila medzinárodnú skupinu, ktorá prepravuje veľké množstvo konope z Albánska do Talianska pomocou vysokorýchlostných lodí.

Drogová jednotka pobrežnej stráže špecifikovala, že zatkla päť Albáncov a dvoch Grékov, a zabavila 1,5 tony nespracovaného konope. Odhaduje sa, že skupina zarábala „mnoho miliónov eur“.

Mesiace trvajúce vyšetrovanie v spolupráci s talianskou Guardia di Finanza zistilo, že skupina kúpila veľké množstvo konope v Albánsku a prepravovalo ho potom na zákazku vysokorýchlostnými plavidlami k brehom Talianska.

 

Zdroj: reuters.com

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím