8 neuveriteľných techník pašovania

Foto: najky.webnoviny.sk
Konopkar, 9. apríla 2017

Drogy sú zlé, pašovanie je zločin a priekupníci sú samozrejme na druhej strane zákona. Nemožno im však uprieť nekonečnú vynaliezavosť a kreativitu hraničiacu s genialitou. Pašeráci často používajú lietadlá, mini ponorky, drony, či katapulty, ale skúšajú aj originálnejšie metódy a postupy.

 

1. Delo

Chlapíci v Mexiku sa rozhodli Kaliforniu zásobovať svojou marihuanou skutočne neobvyklým spôsobom. Doslova ju začali ostreľovať. Postavili si z PVC potrubia delo, ktoré bolo napojené na vzduchový kompresor. Delo dokázalo strieliať až 13-kilové balíčky, pokým im na to neprišli.

 

 

 

2. Prsia

Kondóm plný drog v žalúdku je jedna vec, ale dať si 3 kilá kokaínu do prsných implantátov, tak to určite colníci nevidia každý deň. Bohužiaľ to prasklo. Doslova. Implantáty aj pokus o pašovanie.

 

 

 

3. Invalid

Znelo to ako super nápad. Skryť drogy do invalidného vozíka, sadnúť si naň a snažiť sa presvedčiť colníkov, že idete do USA na operáciu. Nevyšlo to.Pašeráka ani nemuseli dlho naháňať.

 

 

 

4. Kokaínový Ježiš

Texas. Hraničná polícia zastavuje staršiu pani, ktorá vezie okrem osobných vecí aj 3-kilovú sochu Ježiša. Pes sa ide kvôli nej zblázniť, colníci ju preskúmajú, ale nič podozrivé nenájdu. Pes stále nedáva pokoj a tak sochu prehliadnu ešte raz a zistia, že socha Ježiša je vyrobená z kokaínu. Jednoducho zlisovaný kokaín so sadrou a vytvarovaný do podoby spasiteľa. Pani sa neskôr priznala, že tak urobila, aby zarobila 80 dolárov, ktoré jej majitelia kokaínu sľúbili za prevoz cez hranicu.

 

 

 

5. Vodkovod
Fantázii sa medze nekladú. To si určite povedali chlapi z Estónska, ktorí na hranici Estónsko-Rusko postavili asi 2 kilometrové potrubie a začali plniť fľaše, keďže vodka z Ruska je omnoho lacnejšia.

 

 

 

6. Brazilský zadok
V roku 2013 úrady zatkli chlapíka z Brazílie, ktorý sa prezliekol za ženu a z balíčkov kokaínu si urobil veľký zadok.

 

 

 

7. Šišky

Koncom roka 2015 zastavili mexickí policajti cukrárske auto. Zistili, že je plné šišiek výdatne posypaných cukrom. Ale naozaj výdatne. Áno, tušíte správne, nebol to cukor ale kokaín.

 

 

 

8. Pečené kurence

V roku 2012 nigérijskí policajti zastavili auto prevážajúce pečené kurence. Psi samozrejme hneď začali šalieť, avšak nie kvôli mäsu, ale kvôli plnke. Ukázalo sa totiž, že kurence sú plné kokaínu.

 

 

 

Zdroj: najky.webnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím