Rodičia dali ťažko chorému synovi marihuanu, šokujúci výsledok

Foto: cas.sk / facebook
Konopkar, 3. apríla 2017

Rodičia sa nedokázali pozerať na utrpenie svojho dospievajúceho syna. Chceli zmierniť jeho bolesť za každú cenu.

Callie Blackwell a jej manžel Simon z amerického mesta Norfolk sa rozhodli dať svojmu dospievajúcemu synovi Derynovi (17) marihuanu, aby zmiernili jeho bolesti. Chlapcovi diagnostikovali leukémiu v roku 2010, keď mal len 10 rokov. O dva roky neskôr prišla ďalšia rana osudu. Deryn trpel aj Langerhansovým sarkómom, čo je vzácna a agresívna forma rakoviny, píše The Sun. 

Rodina sa nevzdávala a chlapec napokon porazil obe zákerné choroby.Mladíka nazývajú aj „jedným zo siedmich miliárd“, pretože je považovaný za jedinú osobu, ktorá bojovala s obomi chorobami súčasne. 

 

 

Jeho stav bol veľmi vážny a preto sa rodičia rozhodli pre netradičnú liečbu. „Povedali sme si, že už nemáme čo stratiť. Umiera tak či tak. Úprimne, účinky marihuany nám vyrazili dych. Vôbec sme to nečakali,“ prezradila v rozhovore. Po niekoľkých minútach od užitia sa upokojil a lepšie sa mu dýchalo. 

Callie napísala o jeho úžasnom víťazstve aj knihu s názvom „Chlapec zo siedmich miliárd“. Popísala v nej aj ich desivú skúsenosť so zháňaním marihuany pre syna. Jej manžel sa stretol na čerpacej stanici s dílerom a kúpil nelegálnu drogu. Ak by ho chytili, mohol by si vo väzení posedieť aj päť rokov. „Nemohli sme len sedieť a pozerať, ako strávi posledné dni v morfiovej hmle. Už sme toho mali dosť,“ dodala.

 

 

Lekári si neboli istí, koľko času mu ostáva. Zázračná zmena prekvapila aj ich. Derylov stav sa po rokoch natoľko zlepšil, že ho prepustili z hospicu a mohol sa vrátiť do školy. Jeho život sa pomaly vracia do normálnych koľají. 

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím