Hviezda Upírskych denníkov skolabovala. Dala si koláč s marihuanou

Foto: tvnoviny.sk
Konopkar, 27. marca 2017

Herečka Kat Graham (27) skolabovala po tom, čo údajne zjedla koláč z marihuany, píše portál Daily Mail.

Incident sa mal odohrať minulý mesiac. Hviezda Upírskych denníkov stratila vedomie v záhradách Two Bunch Palms Resort & Spa blízko Palm Springs, kde ju kriesili a následne previezli do nemocnice.

 

 

Zamestnanci rezortu tvrdia, že skonzumovala marihuanový koláč a bola príliš paranoidná, znepokojená a blúznila. Jej zástupkyňa však pre magazín People tvrdenia vyvrátila, keď povedala, že Kat jedla v reštaurácii mimo rezortu a mala prudkú reakciu na otravu jedlom.

 

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím