Českí colníci chytili chlapíka s 8 kilami trávy. Mal vtipnú výhovorku

Foto: mamagazin.sk
Konopkar, 25. marca 2017

Ešte vo februári sa podarilo českým colníkom chytiť týpka, ktorý mal pri sebe 8 kíl trávy. Podľa informácií by si ich predajom mohol zarobiť až 2 milióny českých korún.

Jeden krásny pondelok si 5-členná hliadka kontrolovala autíčka na diaľnici smerom na Prahu a na benzínku si sťahovala vytipované vozidlá, pričom sa zamerala na prepravu alkoholu, cigariet, tabaku či omamných látok.

Sranda sa začala, keď odstavila Citroen, ktorý šoféroval 44-ročný Čech. Na otázky, či vezie cigarety alebo alkohol, odpovedal, že nie, avšak na to, či sa v jeho vozidle nachádza aj nejaké iné „zboží“, prikývol, že áno, len sa to bojí povedať.

A zrazu sa to stalo. Pri prehliadke našli colníci dve modré vrecia, v ktorých boli ďalšie dva čierne zatavené pytle. Keď sa muži šoféra opýtali, čo v nich je, odpovedal, že konope, ktoré má na lekárske účely, ale že zdravotný preukaz pri sebe nemá a, samozrejme, ani žiadne potvrdenie, že ide o lekárske konope. Colníkom povedal: „Vezu si trochu konopí na mastičku!“ Ej bisťu, to by bolo masti! A ako by len mastila!

Na opakované otázky, odkiaľ marihuana pochádza a kam ju vezie, odpovedal už len, že nechce klamať, a tak sa k incidentu viac vyjadrovať nebude.

 

 

Zdroj: manmagazin.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím