Zamestnanci BMW fajčili marihuanu a urobili škodu za milión eur

Foto: manmagazin.sk / web
Konopkar, 23. marca 2017

Dvaja poľskí zamestnanci spoločnosti BMW si chceli pracovnú prestávku spríjemniť fajčením marihuany, no zrejme nečakali, že na ich úlet draho doplatí bavorská automobilka.

Médiá v týchto dňoch prišli s bizarnou informáciou, ktorá sa ale odohrala ešte začiatkom marca. Dvaja odvážni Poliaci, zamestnanci automobilky BMW, sa rozhodli, že si v práci trošku pofajčia marihuanu. No keďže neodhadli svoju mieru, upadli do bezvedomia a problém bol na svete. V ich šatni, kde sa všetko udialo, sa okrem trávy našiel aj alkohol a amfetamín

Chlapíci pracovali ako montéri a čuduj sa svete, to, že ich linku nemal kto obsluhovať, si ostatní kolegovia všimli až po hodine. Spoločnosti BMW týmto nerozvážnym činom spôsobili škodu vo výške milión eur! Muži, samozrejme, za svoju hlúposť zaplatili. Jeden dostal vyhadzov a pri druhom stál zrejme nejaký anjel strážny, pretože bol len preradený na inú pozíciu.

 

Zdroj: manmagazin.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím