Pastor, rabín a ateista fajčia marihuanu a rozprávajú sa o náboženstve

Foto: refresher.sk / youtube.com
Konopkar, 20. marca 2017

Užívanie marihuany je na Slovensku stále verejným tajomstvom, ale v Spojených štátoch amerických to vyzerá trošku rozdielne.

Rekreačné používanie marihuany je hneď v niekoľkých štátoch legálne, a tak si internetoví tvorcovia z kanálu Cut zavolali mimoriadne nezvyčajnú trojicu.

Do štúdia sa dostavili rabín, pastor a ateista, dostali do rúk bongo a začali sa rozprávať o tom, aký vplyv má podľa nich marihuana na správanie a ľudský život vo všeobecnosti. Už len samotná kombinácia troch ľudí s diametrálne rozlišnými názormi bola jasným indikátorom, že niekoľko myšlienok bude dosť hlbokých.

Marihuana ich celkom pohltila a napokon skonštatovali, že ak majú ľudia drogu užívať a potom sa z nich majú stať lepšie osoby a získajú vďaka tomu nový pohľad na život, potom by sme im v tom nemali brániť a mali to považovať za pozitívnu vec.

 

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím