Polícia obvinila mladíka, ktorý mal na internáte predávať marihuanu

Foto: uniba.sk
Konopkar, 2. marca 2017

Policajný vyšetrovateľ obvinil z drogovej trestnej činnosti 20-ročného Róberta H. z okresu Žiar nad Hronom. Za mrežami môže stráviť tri až 10 rokov. TASR informovala bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová.

Obvinený muž mal policajtom vydať omamné a psychotropné látky pred vykonaním domovej prehliadky v izbe na internáte na ulici Staré Grunty v Bratislave dňa 28. 2. 2017.

„Podľa predbežných výsledkov expertízy ide o konope o celkovej hmotnosti 33,696 g, pričom z uvedeného množstva je možné na základe súdnej praxe pripraviť celkovo 67 obvykle jednorazových dávok drogy,“ uviedla Kurucová.

 

 

Polícia informovala, že z doposiaľ vykonaného vyšetrovania vyplýva, že obvinený si mal od presne nezisteného času, minimálne od novembra 2016 do 28.2.2017, zadovažovať zelenú sušenú rastlinu – marihuanu, ktorú potom predával v priestoroch internátov v Mlynskej Doline v Bratislave.

„Po obvinení bol muž umiestnený do cely policajného zaistenia s návrhom na vzatie do väzby,“ dodala Kurucová.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím