Robbie William si dal pred oslavou kráľovnej marihuanu

Foto: pluska.sk
Konopkar, 11. februára 2017

Britský spevák Robbie Williams (42) si užil diamantové jubileum kráľovnej Alžbety pred piatimi rokmi po svojom. Pred vystúpením sa povzbudil zelenou rastlinkou.

Robbie Williams neprestáva šokovať. Hoci jeho hviezda pomaly zhasína, nemá hlavu v smútku. Posledné roky sa totiž venuje najmä dvom deťom a krásnej manželke Ayde Field (37).

 

 

V jednom z posledných rozhovorov ale spevák prezradil niečo, čo malo ostať skryté. V Buckinghamskom paláci si krátko pred vystúpením v roku 2012 ubalil marihuanového jointa.

V programe pre britských členov monarchie tak vystúpil zhúlený. Pozoruhodné je, že si jeho „povznesenú náladu“ doposiaľ nikto nevšimol. Robbie zároveň v rozhovore poprel, že by niekedy v sídle kráľovnej vracal.

 

 

Za jointa sa nehanbí a považuje to za nepodstatnú malichernosť. Robbie sa zrejme inšpiroval slávnymi Beatles, ktorí svoje sympatie k zelenej rastlinke nikdy neskrývali.

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím