Po víkendovej protidrogovej razii obvinili policajti osem osôb

Foto: topky.sk
Konopkar, 1. februára 2017

Podľa zistení polície mal drogový obchod prebiehať najmä v okolí bydlísk obvinených.

Výsledkom sobotňajšej (29.1.) protidrogovej akcie, ktorú príslušníci Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) vykonali na viacerých miestach Trenčianskeho, Trnavského i Žilinského kraja, je osem obvinených osôb. Policajti zasahovali v Beluši, Turčianskych Tepliciach, Dubnici nad Váhom, Košeci a Trnave.

 

Kokaín, pervitín a marihuana

„Počas 14 domových prehliadok a prehliadok iných priestorov, pozemkov a vozidiel zaistilo približne 100 policajtov drogy, ktoré už skúmajú kriminalistickí experti. Podľa predbežného posudku ide o kokaín, pervitín a marihuanu,“ informoval o vyvrcholení dlhodobo pripravovanej akcie hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.

Nákup drog mal zabezpečovať organizátor skupiny Patrik P. (33). Ostaní mali na starosti balenie a distribúciu jednotlivých dávok konečným spotrebiteľom.

„Obvineným v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 10 až 15 rokov,“ uviedol Slivka.

 

Zdroj: aktuality.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím