Za dve dávky marihuany hrozí mladému Košičanovi trojročné väzenie

Foto: pravda.sk
Konopkar, 23. januára 2017

Až trojročné väzenie hrozí v prípade dokázania viny 25-ročnému Petrovi z Košíc, ktorého polícia obvinila zo spáchania prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, informoval v pondelok hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Alexander Szabó.

„Policajti koncom minulého roka našli u obvineného sušené konope – marihuanu, ktorú neoprávnene prechovával pre vlastnú potrebu,“ uviedol krajský policajný hovorca.

Výsledky expertízneho skúmania podľa jeho slov potvrdili, že zo zaisteného množstva by bolo možné pripraviť dve bežné dávky drogy.

 

Zdroj: sme.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím