Mariah Carey v obchode s marihuanou po nevydarenom vystúpení

Foto: tvnoviny.sk
Konopkar, 5. januára 2017

Prítomnosť bulvárnych novinárov jej neprekážala a ešte sa aj usmiala do objektívov.

Speváčka Mariah Carey veľmi ťažko znáša vlnu kritiky, ktorá sa spustila na jej adresu po katastrofálnom silvestrovskom vystúpení na Times Square v New Yorku. R´n´B diva hľadá útechu aj v “uvoľňujúcich” prostriedkoch.

Fotografi ju zachytili ako v sprievode manažérky vchádza do predajne The Original Leaf. Ide o lekáreň, v ktorej dostanete aj prípravky s obsahom marihuany. Prítomnosť bulvárnych novinárov jej neprekážala a ešte sa aj usmiala do objektívov.

 

 

Mariah sa k pobabranému vystúpeniu na Times Square vyjadrila najskôr prostredníctvom manažérky Stelly Bulochnikov. Ona a jej tím si stoja za názorom, že produkčná spoločnosť Dicka Clarka, ktorá mala živý prenos na starosti, jej vystúpenie sabotovala.

Teraz sa vyjadrila aj samotná speváčka. “Jediné, čo môžem povedať je, že Dick Clark je skvelý človek a mala som šťastie, že som s ním mohla spolupracovať v začiatkoch mojej kariéry. Verím, že by naschvál nenechal žiadneho umelca prejsť si takýmto ponížením,” povedala speváčka pre Entertainment Weekly.

 

 

“Určite budem pokračovať v živých vystúpeniach. Ale nebudem už veriť nikomu mimo môjho tímu,” dodala.

“Moji skutoční fanúšikovia ma veľmi podporujú a som im za to vďačná,” povedala Mariah.

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky