Policajti našli marihuanový vianočný stromček

Foto: WEB
Konopkar, 28. decembra 2016

Šťastné a veselé sa v tomto prípade mierne vymkli spod kontroly. Veselo pravdepodobne bolo, no toho šťastia sa pritrafilo menej.

Jeden pár z anglického Gloucestershire si totiž svoj stromček okrem svetielok, guličiek a stužiek ozdobil aj rastlinami konope, ktoré okolo neho rozostaval. Žiadne intímčo pod stromčekom s cigaretkou v ruke sa však nekonalo – krásnu vianočnú atmosféru, ktorá v tomto dome nepochybne musela panovať, prekazili dvaja policajti.

 

 

Síce nevieme, či išli len tak náhodne okolo a zastavili sa na návštevu, alebo im niekto dal tip, podstatné je, že keď vošli do domu a zbadali stromček ozdobený všetkým možným, obklopený peknou zelenou rastlinkou, dvojicu zatkli pre podozrenie z pestovania konope a pri pokuse o útek im zabavili ďalšie drogy, ktoré u nich našli.

 

Zdroj: klocher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím