Malana, indická dedina s najznámejším hašišom

Foto: dobrodruh.sk
Konopkar, 28. decembra 2016

Už ste počuli o Malane? Dedinke odrezanej od sveta, kde treba íst rozbitou cestou dve hodiny na motorke a potom ďalšie dve hodiny šliapať pešo?

Je to miesto ako žiadne iné. Obyvatelia tu veria, že sú potomkami Alexandra Veľkého a pravdupovediac na ich vyzore je niečo grécke.

 

 

 

Najznámejšia je ale Malana svojím hašišom, ktorý je najdrahší a najvyhľadávanejší na svete. V Amsterdame nič drahšie nekúpite. Marihuana tu rastie všade na obrovských poliach, doslova sa ňou môžete predierať.

A ľudia? Tí Vás zrovna nevítajú, skôr naopak.

 

 

 

 

Mal som pocit, že ma chcú zožrať zaživa. V Mallane platia striktné pravidlá. Nikoho sa nesmiete dotknúť, musíte sedieť pred reštauráciou a ak si niečo chcete kúpit, peniaze musíte hodiť na zem a oni Vám potom hodia napríklad vodu takisto na zem.

 

 

 

 

Steve Jobbs tu vraj vynašiel iPod. Prečo asi..

 

 

Zdroj: dobrodruh.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím