Je tu marihuanová voda pre športovcov

Foto: WEB
Konopkar, 19. decembra 2016

Všetci “húliči” radujte sa! Balená voda s marihuanou je na ceste do Vašej chladničky – teda aspoň ak žijete v štáte, kde je legálne rekreačné užívanie marihuany..

Výrobca vody je spoločnosť Puration, ktorá sa špecializuje na konopné extrakty v potravinách a nápojoch, hlavne so zameraním na wellness.

 

 

Cvičenie a marihuana sa môže zdať ako neobvyklá kombinácia, avšak konopná voda Vás “nezhúli”. Je totiž naplnená látkou CBD, zložkou marihuany, ktorá pomáha uvoľniť telo od od bolesti. Voda zatiaľ nebude obsahovať psychoaktívne THC.

Spoločnosť uvádza početné výhody pre športovcov, ktorí požívajú CBD: je protizápalové, môže zmierniť svalové kŕče, znižuje nevoľnosť a zlepšuje spánok. Súčasný výskum opisuje použitie CBD aj pri liečbe športových úrazov hlavy.

 

 

Nakoľko tento typ výrobku patrí do rovnakej kategórie ako akýkoľvek iný marihuanový produkt v USA, voda EVERx bude pravdepodobne k dispozícii len v štátoch s legálnym rekreačným konope, v súčasnej dobe sa jedná napríklad o Colorado, Washington, Oregon, Aljašku, a v budúcnosti o Massachusetts, Maine, Kaliforniu, a Nevadu.

 

 

Spoločnosť očakáva, že zarobí v roku 2017 jeden milión dolárov.

Produkt môže byť skvelým doplnkom menu známeho fast-foodového reťazca Jack in the Box, ktorý má pred sebou veľkú budúcnosť vďaka americkému legálnemu trhu marihuany.

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím