Marihuanová káva, marihuanové kakao, marihuanový čaj. Už aj v kapsuliach

Foto: Brewbudz
Konopkar, 12. decembra 2016

Väčšina ľudí pije kávu samotnú, alebo v kombinácií s mliekom, smotanou a cukrom. Avšak existujú aj takí, ktorí si z medicínskych či rekreačných dôvodov pridávajú dávku THC.

Brewbudz, spoločnosť zo San Diega, mieša kofeín a konope. Teraz ohlásila plán na spustenie kávových kapsúl kompatibilných s kanadskými kávovarmi značky Keurig.

 

 

Brewbudz kapsule budú k dispozícii už v marci 2017. Spotrebitelia si budú môcť kúpiť aj bezkofeínové alternatívy.

Pre pôžitkárov, ktorí dávajú prednosť kakau alebo čaju, bude firma Brewbudz tiež predávať marihuanou napustenú horúcu čokoládu a ranný čaj.

 

 

„Konopná káva má byť zdravá a spoločensky prijateľná alternatíva k fajčeniu marihuany. Nápoje sú diskrétne a bez zápachu, takže si ich môžete zobrať so sebou v termoske a počas rannej cesty do roboty popíjať napríklad lahodného dúšky marihuanového kapučínka,“ tvrdí spoločnosť.

 

 

Šálka konopnej kávy bude stáť 7 dolárov a spotrebitelia v nej môžu očakávať 10 až 50 mg THC, v závislosti na tom, či bude daný typ kávy určený ako medicínsky doplnok.

 

 

Nie je však jasné, či Vás táto neobvyklá kombinácia marihuany a kofeínu skôr prebudí alebo uzemní.

 

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím