Trom mužom za konopný biznis hrozí až 15 rokov

Foto: sme.sk
Konopkar, 7. decembra 2016

Vyše sto rastlín konope a troch mužov zadržali policajti Národnej kriminálnej agentúry počas akcie Záhrada. Peter, Tomáš a Pavel ako členovia organizovanej skupiny pestovali a predávali marihuanu v Nitrianskom a Banskobystrickom kraji.

Na zvýšenie kvality pestovaných rastlín mali špeciálne vykurovacie, osvetľovacie a odsávacie systémy. Podľa polície od jesene 2015 až do tohtoročného leta v rodinnom dome v obci Bruty v Novozámockom okrese vyprodukovali zhruba 10 kg sušenej rastliny.

Ako informoval Martin Wäldl z Prezídia PZ, od októbra do novembra zase pôsobili v rodinnom dome v obci Svodín. Policajti vykonali tri domové prehliadky a tri prehliadky iných priestorov v okresoch Nové Zámky a Lučenec. Všetkých troch obvinili z obzvlášť závažného drogového zločinu, hrozí im trest na 10 až 15 rokov.

 

Zdroj: pravda.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím