Lavezzimu praskli nervy a kvôli marihuane zažaloval novinára

Foto: sempreinter.com
Konopkar, 16. novembra 2016

Argentínsky futbalový reprezentant Ezequiel Lavezzi zažaluje novinára Gabriela Anelloa, ktorý ho obvinil z fajčenia marihuany.

Argentínsky futbalový reprezentant Ezequiel Lavezzi zažaluje novinára Gabriela Anelloa, ktorý ho obvinil z fajčenia marihuany. 

Lavezzi chýbal na zápasovej súpiske kvalifikačného duelu MS 2018 proti Kolumbii. Na tento fakt zareagoval na sociálnej sieti Twitter Anello: “Lavezzi nie je medzi náhradníkmi, pretože fajčil deň predtým marihuanu? Len sa pýtam.”

Samotný hráč sa okamžite ohradil proti vyjadreniam novinára. “Touto cestou oznamujem, že vykonám právne kroky voči Gabrielovi Anellovi a jeho falošným vyhláseniam o mojej osobe, ktorými poškodil moju rodinu a moju prácu,” kontroval Lavezzi na Twitteri.

Argentína v 12. kole juhoamerickej kvalifikácie MS 2018 zdolala Kolumbiu presvedčivo 3:0.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím