Polícia našla u 19-ročného aj konope

Foto: slovakia.travel
Konopkar, 15. novembra 2016

Galantskí kriminalisti ho objavili počas kontroly 9. novembra na ulici Štvrť SNP v Galante.

Mladík u seba prechovával 3 alobalové skladačky s bielou kryštalickou látkou a 2 igelitové vrecúška so zelenou sušinou. Policajtom ich dobrovoľne vydal.

Celkom policajtom odovzdal 39 alobalových skladačiek a 12 igelitových vrecúšok. Zaistené látky boli zaslané na expertízu na Kriminalisticko expertízny ústav Policajného zboru. Ten potvrdil, že ide o pervitín, z ktorého by bolo možné vyrobiť minimálne 175 dávok a konope v množstve najmenej 65 dávok. 

Policajný vyšetrovateľ 19-ročného muža z Galanty zadržal a obvinil z drogovej trestnej činnosti. Zároveň spracoval podnet pre prokurátora na jeho väzobné stíhanie. V prípade uznania viny mu v zmysle zákona hrozí odňatie slobody na 3-10 rokov.

 

Zdroj: pnky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Novinky
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím