Novinka: Marihuanové víno z Kalifornie

Foto: instagram.com/maryjanewines
Konopkar, 17. októbra 2016

Výrobcovia zeleného moku pracujú v tzv. šedej zóne, píše portál Cheatsheet. V Kalifornii, kde sa víno predáva, ho je možné kúpiť len s povolením na nákup lekárskej marihuany, čiže na predpis.

Zatiaľ, čo v iných štátoch, kde je marihuana legálna, je zakázané mixovať rastlinu s alkoholom, v Kalifonii takýto zákaz chýba, a tak vinári veselo prezentujú svoj produkt na aj sociálnych sieťach.

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-5

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-10

 

Marihuanové víno však vzhľadom na jeho cenu asi nespôsobí masový ošiaľ. Fľaška vyjde na 120 až 400 dolárov, závisí od značky, čo je v prepočte asi 109 až 364 eur.

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-8

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-2

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-7

 

Svoj zážitok z marihuanového vína sprostredkovala folková speváčka Melissa Etheridgeová, ktorá mala možnosť víno ochutnať. Podľa nej ste po víne veselý a dobre sa po ňom spí.

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-6

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-3

 

marihuanove-vino-kalifornia-konope-1

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím