V budove opery našli 75 kilogramov konope

Foto: WEB
Konopkar, 3. októbra 2016

V luxusnej budove Kodaňskej opery objavila polícia 75 kilogramov marihuany. V priestoroch budovy našli muži zákona skrýšu vo vetracom systéme pod strechou s veľkým množstvom konope.

Stalo sa tak ešte vo februári tohto roka. Aj napriek tomu, že sa polícia snažila vypátrať, kto tam kontrabant schoval, podarilo sa jej vec držať v tajnosti a na miesto nainštalovala kamerový systém. Nikto si ale konope nevyzdvihol.

 

kodan-marihuana-opera-1

 

Polícia prípad odložila a marihuana bola vyhlásená za stratený majetok, ktorý je teraz vo vlastníctve štátu.

 

kodan-marihuana-opera-2

 

Odložený prípad

Medzitým sa objavili špekulácie, že 75 kilogramov drogy je také veľké, že zásielka bola možno určená známej voľnomyšlienkárskej štvrti Christiana, špeciálne na ulicu Pusher, kde sa nachádza najväčší trh s marihuanou v Kodani. 

Budova Kodaňskej oper patrí medzi najluxusnejšie a najmodernejšie zariadenia svojho druhu. Otvorili ju v roku 2005 a jej výstavba stála viac ako 500 miliónov dolárov. Má 14 poschodí a je v nej 1000 miestností. 

 

Zdroj: noviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím