Moderátorka, ktorá v priamom prenose propagovala marihuanu, čelí 24 rokom vo väzení

Foto: refresher.sk / web
Konopkar, 1. októbra 2016

Žiadna pokuta, ale rovno 24 rokov za mrežami!

Moderátorka Charlo Greene z lokálnej televízie na americkej Aljaške získala nečakanú popularitu pred dvomi rokmi. V priamom prenose sa pozastavila pri reportáži o združení Alaska Cannabis Club, čiže v tom čase organizácii podporujúcej legalizáciu marihuany v štáte Aljaška, a vyhlásila, že ona je jeho skutočným majiteľom a bude aj naďalej bojovať za práva ľudí, ktorým fajčenie marihuany pomáha napríklad pri zdravotných ťažkostiach.

 

charlo-greene-marihuana-konope-4

 

Odvážna moderátorka nakoniec dosiahla to, po čom vždy túžila, keď Aljaška v novembri roku 2014 marihuanu skutočne legalizovala, lenže legalizácia vstúpila do oficiálnej platnosti až vo februári 2015 a dovtedy sa Charlo dopustila niekoľkých trestných činov.

 

charlo-greene-marihuana-konope-1

 

Počas obdobia medzi rozhodnutím a vstupom do platnosti totiž Charlo nepozastavila aktivitu svojho klubu a keďže polícia ho prišla dvakrát prehľadať a šesťkrát v ňom jejagenti v prestrojení nakúpili v tom čase stále nelegálnu marihuanu, moderátorka teraz čelí 24 rokom vo väzení. 

Nevie, čo si počne v najbližších týždňoch, ale už stihla pred súdom vyhlásiť, že sa necíti byť vinná a neplánuje svoj ďalší dospelý život stráviť za mrežami, keď len robila to, o čom si myslela, že je správne a za pravdu jej nakoniec dala aj samotná vláda.

 

charlo-greene-marihuana-konope-3

 

O pár mesiacov sa preto postaví pred sudcu znovu a my veríme, že za podobný skutok nedostane žiadny dlhoročný trest za mrežami, ale nanajvýš iba pokutu alebo pokarhanie.

 

Zdroj: refresher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím