V rukách polície skončil pestovateľ konope

Foto: activistpost.com
Konopkar, 30. septembra 2016

V rukách polície skončil 24-ročný pestovateľ konope z Paty v okrese Galanta. Policajti ho chytili na ceste medzi Sereďou a Veľkou Mačou.

V Octavii mal čierne igelitové vrecia s nastrihanými rastlinami aj so záhradnými nožnicami. Konope pestoval v kukuričnom poli pri Lehote v okrese Nitra, muži zákona tu našli 20 zelených rastlín s priemernou výškou 140 cm. Policajti celkovo zaistili 35 kg zelených rastlín.

Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová, pestovanie konope si vyskúšal už minulý rok a teraz ho pestoval za účelom predaja. Mladého muža obvinili z drogového zločinu, hrozí mu väzenie na tri až 10 rokov. Vyšetrovateľ spracoval návrh na jeho vzatie do väzby.

V Pate chytili s marihuanou aj 18-ročného mladíka. Podľa expertízy by sa zo zadržaného množstva dalo pripraviť 18 dávok.

Mladého muža obvinili z prechovávania drog a rovnako mu hrozí trest na tri až 10 rokov.

 

Zdroj: netky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím