V Albánsku zhabali tri tony konope

Foto: roughguides.com
Konopkar, 30. septembra 2016

Konope sa nachádzalo v opustenom dome a boli nachystané na balenie a prevoz. Po majiteľovi objektu sa pátra.

Albánska polícia zhabala tri tony marihuany a zničila 13.000 rastlín konope, ktoré lokalizovala na severe krajiny. S odvolaním sa na dnešné vyhlásenie polície o tom informovala agentúra AP.

Polícia vo štvrtok, po trojdňovej operácii ničenia rastlín v oblasti Mat asi 90 kilometrov severne od hlavného mesta Tirana, odhalila napoly vysušenú marihuanu.

Od začiatku tohto kalendárneho roku albánska polícia už zničila vyše 1,8 milióna rastlín, čo je trikrát viac než vlani. Úrady okrem toho zhabali tony marihuany určenej na vývoz do Talianska, Grécka, Kosova či Čiernej Hory.

Ešte pred troma rokmi sa Albánsko považovalo za hlavného producenta marihuany v Európe. Situácia sa zmenila po tom, ako si tamojšia vláda určila za prioritu zničenie nelegálneho odvetvia, zameraného na produkciu a distribúciu tejto omamnej látky.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím