Muž, ktorý fajčí marihuanu proti Parkinsonovi

Foto: cas.sk / youtube.com
Konopkar, 30. septembra 2016

Jeho názory a argumenty môžu pôsobiť prekvapivo, no video ukazuje, že mu to skutočne pomáha.

Päťdesiatpäťročný Ian Frizell z Británie trpí Parkinsonovou chorobou. Ochorenie mu diagnostikovali v roku 2011, no symptómami trpel už od roku 1995, informuje metro.co.uk. Frizell sa rozhodol natočiť video, na ktorom ukazuje svoje príznaky predtým a po tom, ako vyfajčí cigaretu z marihuany.

 

 

„To, čo vidíte, je trasenie rúk z Parkinsona bez akýchkoľvek liekov. Nemôžem ich totiž užívať, lebo sa po nich cítim extrémne zle,“ hovorí vo videu. Po chvíli si však dá marihuanu a po približne dvadsiatich minútach je vidno neskutočný rozdiel! Chvenie mal odrazu takmer úplne pod kontrolou.

Videom chce Ian demonštrovať dôležitosť povolenia kanabisu na liečebné účely, nakoľko o tom v súčasnosti britský parlament uvažuje, píše elitedaily.com.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím