Polícia obvinila dvoch Šamorínčanov, ktorí predávali konope a extázu

Foto: samorincan.sk
Konopkar, 28. septembra 2016

Zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi polícia obvinila 26-ročného muža zo Šamorína.

U seba neoprávnene prechovával 2 ks plastových vreciek s obsahom 7 tabletiek svetlozelenej farby a 2 ks plastových vreciek s obsahom neznámej sušenej rastliny. Expertíznym skúmaním bolo zistené, že sa jedná o konope a extázu v množstve, čo zodpovedá najmenej 15 jednorazovým dávkam drogy. Obvinenému teraz hrozí trest odňatia slobody na tri roky až desať rokov.

Zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi polícia obvinila aj 35-ročného muža zo Šamorína, ktorý vo svojom byte neoprávnene prechovával za účelom ďalšieho predaja plastové vrecko s obsahom neznámej kryštalickej látky, papierovú skladačku s obsahom neznámej hnedej látky, plastové vrecko, papierovú obálku a plechovú krabičku s obsahom neznámej sušenej rastliny.

Expertíznym skúmaním bolo zistené, že sa jedná o konope, metamfetamín a heroín v množstve, čo zodpovedá najmenej 16 jednorazovým dávkam drogy, pričom bolo zistené, že obvinený bol v minulosti za taký čin odsúdený rozsudkom okresného súdu.

Polícia obvinila dvoch Šamorínčanov z obchodovania Teraz mu hrozí trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

 

Zdroj: samorincan.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o marihuane. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto stránku. Stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru :)
Súhlasím