Obamova dcéra: Po džointe fotka s bongom

Foto: barstoolsports.com
Konopkar, 8. septembra 2016

Po tom, ako Obamovu dcéru cez leto zachytili na hudobnom festivale s džointom, tentokrát ju zachytili v spoločnosti priateľov a na stole okrem občerstvenia nechýbalo ani bongo.

Malia Obama si posedela s kamarátmi po tom, ako sa zabávali na festivale Made In America vo Philadelphii. Snímku priniesol barstoolsports.com.

 

Fajčila Obamová dcéra marihuanu na festivale?

 
Podľa blízkeho zdroja mala fotka vzniknúť na pôde internátu University of Pennsylvania. Ironické je, že Malia mala na sebe tričko s nápisom: Fajčenie zabíja. 

 

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím