Predplatné marihuanových balíčkov: Americká firma posiela marihuanové produkty až domov

Foto: AU BOX
Konopkar, 26. augusta 2016

Služba dovážajúca zákazníkom balíčky krémov a šampónov domov je dnes v Amerike celkom univerzálny obchodný model.

Nová spoločnosť s názvom Au Box zaviedla v San Franciscu mesačné predplatné služby pre klientov s licenciou lekárskej marihuany. Tí sa môžu prihlásiť a dostávať každý mesiac špeciálne balíčky kanabisových produktov.

Jessica Versteeg, modelka a bývalá Miss štátu Iowa, založila túto spoločnosť v snahe obslúžiť hlavne ženy užívajúce marihuanu.

Existujú tri hlavné kategórie našich služieb: „požívatiny“, „vzorky“ a „intímne produkty“. Jeden skúšobný mesiac stojí 150 dolárov, trvalé odbery stoja od 140 dolárov mesačne po dobu troch mesiacov, 120 dolárov mesačne po dobu šiestich mesiacov a 99 dolárov mesačne v prípade jedného roka.

 

donaska-marihuanovych-produktov-3

 

Služba „vzorky“ zahŕňa výber vopred ušúľaných jointov, hašiš a šišky, zatiaľ čo box s „požívatinami“ zahŕňa pečené dobroty ako tzv. Kush Cake Pops či Altai čokolády.

 

donaska-marihuanovych-produktov-2

 

V „intímnych produktoch“ nájdete romantiku pre Váš domov. Zákazníčka môže dostať 24-karátové šúľacie papieriky, konopné kúpeľové bomby, marihuanový olej Foria či marihuanové sviečky.

 

donaska-marihuanovych-produktov-1

 

Firma Au Box zaviedla dokonca aj „mužský balík“, ktorý zahŕňa konopný olej na fúzy, marihuanový olej, ako aj marihuanové mastičky. Taktiež je k dispozícii balík bez obsahu THC, bohatý na látku CBD.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím