Die Antwoord prichádzajú s marihuanovými produktami

Foto: noizz.sk
Konopkar, 22. augusta 2016

Kontroverzné juhoafrické hudobné duo vie, ako na seba strhnúť pozornosť. Zvykli sme si už na ich šialené videá, prazvláštne texty či „módne kreácie“, tentokrát však idú opäť ďalej – vytvorili vlastnú radu marihuanových výrobkov.

Die Antwoord majú momentálne plné ruky práce s ich pripravovaným novým albumom s názvom Mount Ninji and Da Nice Time Kid, ktorý vychádza 16. septembra. Po tom, čo vydali prvý singel z neho s názvom Banana Brain, prichádzajú s novou skladbou s názvom We Have Candy (Máme Cukrík) a zdá sa, že to myslia doslovne.

 

die-antwoord-marihuana

 

Na svojom instagramovom účte totiž raper Ninja zdieľal ukážky ich novej rady výrobkov, a nie tak hociakých. Ide totiž o ich vlastnú kolekciu produktov z marihuany, ktorá zahŕňa lízatká, kvety, balzam na pery či ústny sprej. Rada sa nazýva „Zef Zol“ a bude prístupná na predaj v amerických štátoch, v ktorých je marihuana legálna. Skrátka, biznismeni, ako sa patrí.

 

die-antwoord-marihuana-2

 

die-antwoord-marihuana-3

 

 

 

Zdroj: noizz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím