Američana odrovnal marihuanový koláčik: Stal sa obeťou vlastných detí!

Foto: cdn.arstechnica.net
Konopkar, 21. augusta 2016

Nabudúce si rozmyslí, keď na zadnom sedadle auta zbadá voľne pohodené čokoládové koláčiky. Američan (53) z Nebrasky sa pri vykladaní nákupu schuti zahryzol do sladkej dobroty. Vtedy ešte netušil, aké divy s ním zákusok napustený marihuanou urobí.

Muž našiel v aute štyri čokoládové koláčiky, takzvané brownies, pričom mu ani len nenapadlo, že by mohlo ísť o experiment jeho detí.

Tie totiž pri príprave chutnej maškrty použili marihuanu, ktorá mala na muža nežiaduce účinky.

Manželka zavolala na svojho halucinujúceho muža políciu, nakoľko sa jeho predávkovanie „ochutenými“ koláčikmi vymklo spod kontroly.

Na rodinnú mačku totiž začal vykrikovať obscénnosti a nazval ju nelichotivým pomenovaním intímnych ženských partií.

Muži zákona „zhulenému“ otcovi potom pomohli do postele.

 

Zdroj: pluska.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím