Aké otázky najčastejšie googlujú mladí ľudia ohľadom marihuany?

Foto: klocher.sk
Konopkar, 11. augusta 2016

Ak má v dnešnej dobe človek nejaké otázky a nejasnosti, otvorí Google a nájde odpovede na svoje otázky. Tu sú najčastejšie googlené otázky týkajúce sa marihuany podľa portálu Herb.co!

 

1. Budem viac „high“, keď to v sebe udržím dlhšie?

Keď človek fajčí marihuanu prvýkrát, je mu mnohokrát povedané, aby to v sebe udržal ako dlho vie a nevydychoval ihneď. To má zaručiť, že bude viac „high“ . Pravdou však je, že viac než 95% THC sa dostane do ľudského systému už po pár sekundách inhalácie.

 

2. Ak si zapálim pred cvičením, zvýši sa moja výdrž?

Marihuana zlepšuje metabolizmus a pomáha pri svalovej regenerácii po cvičení a áno, môže zvýšiť i výdrž.

 

marihuana-energia

 

3. Je dnešná marihuana silnejšia než tá z roku 1970?

Ak poznáš niekoho staršieho, kto fajčí marihuanu, mohol si od neho počuť, že dnešná tráva nie je taká ako kedysi. To preto, že v porovnaní so vzorkami z roku 1970 je silnejšia o 57 – 67%.

 

Zdroj: klocher.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím