Marihuanový biznis by volil Clintonovú namiesto Trumpa

Foto: WEB
Konopkar, 8. augusta 2016

Podľa prieskumu Marijuana Business Daily, ktorý sa uskutočnil koncom tohto júla, má Hillary Clintonová podporu 43% manažérov a odborníkov z konopného priemyslu, v porovnaní s podporou 26,1% pre Donalda Trumpa.

Garyho Johnsona, ktorý bol prezident spoločnosti Cannabis Sativa a ohlásil kandidatúru na prezidenta za liberálov, uprednostnilo 15,5% opýtaných.

 

clintonova-trump-5

 

Zvyšných 5% opýtaných podporilo niekoho iného, alebo si neboli istí.

 

clintonova-trump-2

 

Medzi investormi z marihuanového priemyslu mali Clintonová a Trump o niečo lepšie výsledky.

Tu hlasovalo 45,9% za Clintonovú a 37,8% za Trumpa, zatiaľ čo podpora Johnsona klesla len na 8,1%.

Výsledky ankety medzi konopnými manažérmi a odborníkmi nie sú žiadnym prekvapením. Demokratická strana a Clintonová vyhlásili, že marihuana by mala byť odstránená z 1. skupiny omamných látok a že je nutné vypracovať novú rozumnú cestu pre jej budúcu legalizáciu.

 

clintonova-trump-3

 

Podľa Marijuana Business Daily:

Trump nemá oficiálne stanovisko ohľadne marihuany a je ťažké povedať, ako bude ohľadne marihuany vystupovať. Na začiatku tohto roka však vyhlásil, že je v prospech lekárskej marihuany na 100%, ale aj niekoľkokrát dodal, že naďalej neverí rekreačnej marihuane v Colorade, kde podľa neho spôsobuje problémy.

 

clintonova-trump-1

 

Liberálny kandidát Johnson získava asi dvakrát toľko podpory od ľudí z konopného priemyslu, ako z celkového počtu obyvateľov USA. Napriek tomu končí na vzdialenom treťom mieste.

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím