Marihuanový klub ponúka joint zadarmo za každú tašku vyzbieraného odpadu

Foto: fox13news.com
Konopkar, 3. augusta 2016

Pozbierajte plnú tašku odpadkov a dostanete joint zadarmo!

Takúto ponuku pripravili pre dobrovoľníkov na čistiacej akcii v coloradskom parku Bancroft Park.

 

marihuanovy-klub-zbieranie-smeti-1

 

Sponzorom tejto udalosti bol marihuanový klub The Pothole Cannabis Club. Klub už hostil podobné akcie v iných parkoch počas minulých letných mesiacov.

 

marihuanovy-klub-zbieranie-smeti-5

 

V nedeľu sa nakoniec vyzbieralo viac ako 100 tašiek odpadu. Cieľ majiteľa klubu bol, aby všetkým ukázal, že jeho členovia sú viac ako obyčajní leniví „húliči“.

 

marihuanovy-klub-zbieranie-smeti-4

 

„Myslia si, že sme len nejakí unudení húliči, ktorí nemajú osobné životy, deti alebo iné zodpovednosti. Nie je to tak. Sme normálni ľudia, ktorí fajčia marihuanu. Žiaden iný konopný klub okrem nás takéto pozitívne akcie neorganizuje. Chcem len držať svoje slovo a robiť pozitívne veci pre komunitu,“ vysvetlil nám majiteľ klubu Steve Pacheco.

 

marihuanovy-klub-zbieranie-smeti-3

 

Bezplatné jointy ponúkali iba dospelým starším ako 21 rokov. Pomáhajúce deti zase dostali hračky, ktoré s marihuanou nesúviseli.

 

marihuanovy-klub-zbieranie-smeti-2

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím