Milovník marihuany? Z Johna Malkovicha bude vodca komunity

Foto: huffpost.com
Konopkar, 30. júla 2016

Scenár napísal Michael A. Lerner, ktorý sa podieľal napríklad na životopisnej dráme Love & Mercy (2014) o frontmanovi kapely The Beach Boys Brianovi Wilsonovi.
Pri tvorbe očakávanej novinky vychádzal z knihy Humboldt: Life on America’s Marijuana Frontier (2013) od Emily Bradyovej. Autorka strávila približne rok v komunite, ktorá sa takmer 40 rokov živí pestovaním a predajom marihuany na severe Kalifornie a ponúka tak detailný pohľad na spoločenstvo, a tiež na vplyv legalizácie marihuany na fungovanie skupiny.

Šesťdesiatdvaročný Malkovich sa v seriáli predstaví ako vodca komunity, pričom na projekte sa podieľa aj ako jeden z výkonných producentov. Réžiu má na starosti Carl Franklin.

 

Zdroj: pravda.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím