Maďarskí colníci našli v aute 17 kilogramov konope

Foto: WEB
Konopkar, 29. júla 2016

Kontraband odhalili maďarskí colníci na srbsko-maďarskom hraničnom priechode v meste Tompa. Omamné látky snažil prepašovať vodič z Čiernej Hory.

Kontraband vyše 17 kilogramov marihuany odhalili maďarskí colníci na srbsko-maďarskom hraničnom priechode v meste Tompa. Podľa dnešnej informácie agentúry MTI sa omamné látky snažil prepašovať vodič z Čiernej Hory.

Príslušníci Národného úradu pre dane a clá (NAV) v Báčsko-malokumánskej župe marihuanu zabalenú v 42 balíčkoch našli schovanú pod zadnými sedadlami vozidla.

Colníci podali na vodiča trestné oznámenie a čelí stíhaniu pre držanie drog.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím