Víťaz Tour de France 2006 pestuje marihuanu

Foto: cas.sk
Konopkar, 26. júla 2016

Konečne mu opäť ide karta! Aspoň to tvrdí na svojom profile na instagrame bývalý cyklista, víťaz Tour de France 2006 Floyd Landis (40). Po dopingových a iných škandáloch našiel džob, v ktorom sa cíti dobre. Američan je veľkopestovateľom marihuany.

Floyd Landis vyhral mnohé preteky, medzi nimi aj chýrnu Tour, no aj on skončil v dopingovom bahne. Po pozitívnom teste o tento triumf prišiel, hoci dlho tvrdil, že on je čistý a nikdy nič zakázané nebral. V roku 2010 však všetko nečakane priznal a poriadne naložil aj ostatným kolegom cyklistom na čele s Armstrongom, vyhlásiac, že dopujú všetci.

 

landis-marihuana

 

Po tomto priznaní zakončil aktívnu činnosť a dlho nevedel nájsť predmet svojich podnikateľských ambícií. Až predvlani to konečne našiel. V americkom štáte Colorado, kde je marihuana legalizovaná, rozbehol biznis, ktorým sa pochválil na instagrame. Jeho úsmev a priložená fotografia dokazujú, že sa mu ako pestovateľovi „marišky“ darí.

 

Zdroj: cas.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím