Za 5 dávok konope hrozí mužovi z okolia Trenčína päťročné väzenie

Foto: TASR
Konopkar, 21. júla 2016

Trenčianski kriminalisti ho obvinili z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

Trenčianski kriminalisti obvinili 23-ročného muža z okresu Trenčín z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Našli u neho mikroténové vrecko s marihuanou.

Ako informoval dnes trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, zadržané množstvo marihuany zodpovedalo minimálne piatim jednorazovým dávkam drogy.

„Obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na päť rokov,“ doplnil Kudlička.

 

Zdroj: teraz.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím