Mladíkovi hrozí za 3 dávky konope a jednu dávku metamfetamínu päťročný trest

Foto: wikimedia.org
Konopkar, 13. júla 2016

Vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície z Nového Mesta nad Váhom vzniesol obvinenie vo veci prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi voči 22-ročnému Lukášovi z okresu Nové Mesto nad Váhom.

Policajná hliadka z miestneho Obvodného oddelenia kontrolovala v nočných hodinách 12. mája na parkovisku pred pohostinstvom osobné auto značky Škoda Fabia.

V aute sa nachádzal aj obvinený, ktorý neoprávnene pre vlastnú potrebu prechovával pri sebe plastové vrecko s marihuanou a zatavenú plastovú striekačku, v ktorej sa nachádzal metamfetamín.

Zadržané množstvo marihuany zodpovedá minimálne 3 obvyklým jednorazovým dávkam drogy a zadržané množstvo metamfetamínu zodpovedá minimálne 1 dávke drogy. Obvinenému mužovi hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na päť rokov.

 

Zdroj: pnky.sk

 

Prečítaj si viac z kategórie:
Články
Vaše centrum o konope. Novinky a články o lekárskej marihuane. Táto web stránka je prístupná len pre osoby, ktoré dovŕšili 18 rokov. V prípade, že nemáte viac ako 18 rokov, bezodkladne opustite túto web stránku! Web stránka konopkar.sk používa súbory cookies na zlepšenie funkcií prehliadania, ako aj produkty spoločnosti Google, ktoré zhromažďujú, zdieľajú a využívajú osobné údaje na prispôsobenie zobrazovania reklám. Viac informácii nájdete na stránke Právne informácie. Ďakujeme, že podporujete konopnú osvetu a bezplatnú žurnalistiku vypnutím Vášho adblockeru:)
Súhlasím